Eagles доминират NFC East съперника Giants, спечелете пътуване до NFC Championship

Трудно е да победиш отбор три пъти в един и същи сезон, но Филаделфия Ийгълс направиха това с лекота в събота вечерта. Ню Йорк Джайънтс търсеха реванш, тъй като бяха загубили и двете си състезания срещу Фили през редовния сезон. Въпреки това, Lincoln Money Field продължава да бъде къща на ужасите за Big Blue. Eagles доминираха от началото до края, по пътя към победа с 38-7. Това беше 10-та поредна загуба на Джайънтс във Филаделфия. КЛИКНЕТЕ ТУК ЗА ПОВЕЧЕ СПОРТНО ОТКРИВАНЕ НА FOXNEWS.COM Джалън Хъртс №1 от Филаделфия Ийгълс реагира след тъчдаун срещу Ню Йорк Джайънтс по време на втората четвърт в мача за дивизионен плейоф на NFC в Линкълн Financial Area на 21 януари 2023 г. във Филаделфия, Пен. (Mitchell Leff/Getty Images) Всичко това беше Eagles от самото начало. Далас Гьодерт откри резултата с тъчдаун от 16 ярда, а в последвалия удар Джайънтс го направиха на 4-ти и 8-ми. Даниел Джоунс беше уволнен и Ийгълс го превърнаха в още седем точки. След като наложи тройка и аут през втората четвърт, убиецът на Джайънтс Бостън Скот отново отбеляза срещу Биг Блу и резултатът беше 21- в средата на втората четвърт. Точно преди полувремето Jalen Hurts успя да вкара един и Фили водеше с 28- на полувремето. ДеВонта Смит №6 от Филаделфия Ийгълс празнува своя тъчдаун със съотборника си Ей Джей Браун №11 по време на първата четвърт срещу Ню Йорк Джайънтс в мача за дивизионен плейоф на NFC в Lincoln Financial Subject на 21 януари 2023 г. във Филаделфия, Пен. (Tim Nwachukwu/Getty Illustrations or photos)ФЕНОВЕТЕ НА ИГЪЛС НАМИРАХА ВРАТИЦКА ЗА ПАРКИРАНЕ ДО ЗАДНАТА ВРАТА ЗА 12 ЧАСА В първите шест карания на Джайънтс те имаха общо 68 ярда. Те натрупаха 88 при отбелязването на голове през третата четвърт – Мат Брейда намери крайната зона. Въпреки това, при следващия им удар, 4-ти и 6-ти близо до халфовата линия, те избраха да ударят, вместо да го направят. Фили, който вече доминираше в играта, успя да използва куп време, за да приключи играта. Всъщност те успяха да загубят близо осем минути от четвъртата четвърт в мач, който завърши с гол от игра. Ийгълс избягаха 268 ярда – Кенет Гейнуел избяга за 112 и тъчдаун, Майлс Сандърс добави 90, Хъртс се втурна за 34, а Скот вкара 32. Goedert и Devonta Smith комбинираха 11 уловки за 119 ярда и два резултата, като Hurts беше 16-за-24 със 154 ярда. Защитата на Eagles също уволни Джоунс пет пъти. Джалън Хъртс №1 от Филаделфия Ийгълс реагира преди мач срещу Ню Йорк Джайънтс в мача за дивизионен плейоф на NFC в Lincoln Monetary Subject на 21 януари 2023 г. във Филаделфия, Пен. (Mitchell Leff/Getty Visuals) НАТИСНЕТЕ ТУК, ЗА ДА ВЗЕМЕТЕ ПРИЛОЖЕНИЕТО НА FOX Information Eagles сега очакват победителя от неделния мач Dallas Cowboys-San Francisco 49ers.