Dalton Schultz от Cowboys е изправен пред проверка за представяне на последното задвижване срещу 49ers

Тайт ендът на Далас Каубойс Далтън Шулц направи единствения тъчдаун на отбора при загубата им с 19-12 от Сан Франциско 49-ърс в плейофите на НФК в неделя вечерта, но той хващаше малко флак през последните няколко минути на мача. На 3-то и -1 в четвъртата четвърт с около 33 секунди до края, Шулц улови пас от Дак Прескот за печалба от 9 ярда, но тъй като той беше върнат назад и след това излезе извън границите, часовникът продължи да тече, а Каубоите не вземете още един плейоф до оставащите 14 секунди. НАТИСНЕТЕ ТУК ЗА ПОВЕЧЕ СПОРТНО ОТКРИВАНЕ НА FOXNEWS.COM Тайт ендът на Далас Каубойс Далтън Шулц, вляво, отбелязва тъчдаун срещу защитника на Сан Франциско 49-те Фред Уорнър. #54 и защитник Дре Грийнлоу, #57, по време на първото полувреме на футболен мач от плейофния кръг на НФЛ в Санта Клара, Калифорния, неделя, 22 януари 2023 г. (AP Picture/Josie Lepe) Прескот хвърли непълен пас на Майкъл Галъп, а на 2-ро и 10-то се върна при Шулц. Изглеждаше, че тайт ендът издърпа паса, но той задържа само един крак в границите в нещо, което изглеждаше като рутинно хвърляне и хващане. Повторението обърна решението на терена и с 6 секунди до края Каубоите бяха принудени да хвърлете пас под покритието. KaVontae Turpin беше незабавно ударен от Jimmie Ward при завършване на паса. Далас щеше да изтече времето и да загуби. Тайт ендът на Dallas Cowboys Далтън Шулц празнува, след като отбеляза гол срещу San Francisco 49ers по време на първото полувреме на футболен мач от плейофния кръг на NFL в Санта Клара, Калифорния, неделя, 22 януари 2023 г. (AP Photo/Josie Lepe) МАЙК НА COWBOYS МАККАРТИ СТРАНИ РЪЦЕ ОПЕРАТАЛ СЛЕД ЗАГУБА ОТ 49ERSNFL. Феновете, които гледаха мача, бяха силно критични към Шулц. „Говорихме за това встрани с официалните лица“, каза Маккарти за пиесата, в която Шулц беше избутан извън терена. „Никой не е фен на правилото. Не мога да го понасям. Не е моментът да говорим за това, но това не е целта на правилото. Трудно е правилото и за изпълняване. книгата и ударението, те биха казали, че това е правилното решение. Да, не съм фен на промяната, която направиха в това правило.” Шулц завърши с пет уловки за 27 ярда. Прескот беше 23 от 37 с 206 паса, пас за тъчдаун и две прихващания. Той хвърли вината върху плещите си след мача. Далтън Шулц, №86 от Далас Каубойс, празнува с Шон МакКеон, №84, след отбелязване на тъчдаун срещу Сан Франциско 49ерс по време на втората четвърт в мача за дивизионен плейоф на NFC на стадион Леви на 22 януари 2023 г. в Санта Клара, Калифорния. (Lachlan Cunningham/Getty Illustrations or photos) НАТИСНЕТЕ ТУК, ЗА ДА ВЗЕМЕТЕ ПРИЛОЖЕНИЕТО НА FOX Information „Това са хвърляния, които не можете да имате, не и в плейофите“, каза Прескот за своите загуби чрез уебсайта на отбора. „Не и когато играеш срещу такъв отбор [and] на пътя. Няма оправдания за това. Те са 100% за мен.” Райън Гайдос е спортен редактор за Fox Information Digital.