Юта троли Кейлъб Уилямс, пишейки „F— UTAH“ върху ноктите си в Pac 12 Championship blowout

Любимецът на Heisman Кейлъб Уилямс изпрати ясно послание до Utah Utes, преди той и USC Trojans да се изправят срещу тях в петъчния Pac 12 Championship. На ноктите си той написа „F— UTAH“, с по една буква на всеки пръст – освен палците.ЩРАКНЕТЕ ТУК ЗА ПОВЕЧЕ СПОРТНО ОТКРИВАНЕ НА FOXNEWS.COM Кейлъб Уилямс, №13 от USC Trojans, стои в джоба по време на третата четвърт на футболния мач PAC-12 Championship срещу Utah Utes на Allegiant Stadium на декември 2, 2022 г. в Лас Вегас, Невада. Юта Ютес спечели с 47-24. (Alika Jenner/Getty Images) След като Utes победиха Trojans, 47-24, за да вземат втората си поредна титла Pac 12, разбира се, Utes трябваше да отговорят. Официалният акаунт на футбола на Юта в Twitter се забавляваше много тролинг Уилямс и замени разкопките му с бързо напомняне.НЕ. 11 ЮТА ДОМИНИРА БР. 4 USC ДА СПЕЧЕЛИ ТИТЛАТА на PAC-12, ВЕРОЯТНО РАЗТЪРСЕНЕ НА КЛАСИРАНЕТО В ПЛЕЙОФИТЕ ЗА КОЛЕЖАНСКИ ФУТБОЛ Уилямс се движеше предпазливо през второто полувреме. Старши треньорът Линкълн Райли каза, че Уилямс „не е бил дори на 50 процента“, след като „спука сухожилието си“ през първата четвърт. Но загубата не се пада точно на Уилямс. След като поведоха със 17-3 в началото на втората четвърт, те бяха надиграни с 44-7 до края на мача. Dollars Parks, номер 10 от Utah Utes, празнува, след като отбеляза тъчдаун от 57 ярда срещу USC Trojans по време на третата четвърт в Pac-12 Championship на Allegiant Stadium на 2 декември 2022 г. в Лас Вегас, Невада. (David Becker/Getty Illustrations or photos) НАТИСНЕТЕ ТУК, ЗА ДА ВЗЕМЕТЕ ПРИЛОЖЕНИЕТО НА FOX Information Ютите вече вероятно отиват на Rose Bowl, където ще очакват своя опонент от Significant 10 на 2 януари.