Състезанието на полувремето на SEC беше освирквано, и двамата студенти получиха $100 000

АТЛАНТА (AP) — Точно това, което д-р нареди. Двама студенти спечелиха $100 000 за обучение в събота, малко след като освиркванията изпълниха стадиона на Mercedes-Benz заради объркващ край в състезание на полувремето по време на мача за шампионата на SEC. Фенове в LSU – Играта на Грузия се подигра, когато един от състезателите се появи, за да заснеме състезанието по хвърляне на топка на Dr Pepper в продължения по технически причини. Двете жени хвърляха топки с прецизност в спонсорираните кофи на Dr Pepper, като и двете избраха по-точното подаване с гърди над традиционно футболно хвърляне. Беше ясно, че са тренирали – много. И защо не, с толкова много залог. Студентът от Бейлър Рейгън Уитакър и студентката от Сейнт Августин Кайла Гибсън си размениха примери няколко пъти в регламента. В продълженията те отново изравниха, но Уитакър от Алън, Тексас беше обявен за победител. Победителят трябваше да получи $100 000 подгласникът ще получи $20 000. Феновете, които пропуснаха бягането на хотдог между полувремето, за да гледат, бяха озадачени от заключението и изразиха недоволството си. Тези, които гледаха у дома, чуха телевизионния оператор на CBS да казва нещо за победата на Уитакър в по-ранен тайбрек. Д-р Пепър каза в изявление, че Уитакър е отбелязал най-много точки в предварителния кръг. В крайна сметка обаче всичко се получи. Беше обявено в предаването през четвъртата четвърт на играта, че д-р Пепър ще подари и Уитакър, и Гибсън , от Фонтана, Калифорния, със $100 000 за обучение. Най-високо класираната Джорджия победи номер 11 LSU с 50-30.___Колежански футбол в AP: https://apnews.com/hub/college-football и https://twitter.com/ ap_best25. Регистрирайте се за бюлетина за колежански футбол на AP: https://tinyurl.com/mrxhe6f2