Ретурът на Хъбард от 98 ярда издига Bengals над Ravens

СИНСИНАТИ (AP) — Сам Хъбард върна удара на Тайлър Хънтли с 98 ярда за решаващ тъчдаун в четвъртата четвърт, помагайки на Джо Бъроу и Синсинати Бенгалс да победят Балтимор Рейвънс с 24-17 в мач с уайлд кард на AFC в неделя вечерта. и-гол на 1 след около 12 минути преди края, Хънтли се опита да надхвърли горната линия за резултата. Но той беше изправен от Жермейн Прат и съблечен от колегата си защитник на линията Логан Уилсън. Топката отиде право в Хъбард при 2, а защитният край излетя надолу по терена за най-дългия тъчдаун в историята на NFL след сезона. Това беше и най-дългият TD в четвъртото тримесечие на следсезона. Мигове след играта на родения в Синсинати, с публиката на стадион Paycor от 66 399, която все още бръмчеше, Хъбард си пое кислород, докато седеше на пейката до страничната линия. „Само чест на този, който изби тази топка. Бях на точното място в точното време,” каза Хъбард. Балтимор се спусна към Синсинати 17 в последната минута, но Кевин Цайтлър беше маркиран за задържане и Хънтли хвърли незавършен до крайната зона на финалната игра. смесена офанзивна линия, Бъроу подаде за 209 ярда и тъчдаун за шампионите на AFC North. Той също така направи тъчдаун от 1 ярд седмица след като Бенгалс победиха Рейвънс с 27-16 във финала на редовния сезон. „Трудна битка. Така е в плейофите, особено когато играеш с дивизионен отбор за трети път”, каза Бъроу. “Никога няма да е лесно. Те ни познават. Познаваме ги. Хубаво е да спечелиш.“ Следващото за Синсинати (13-4) е пътуване до Бъфало за реванш от мача им от Седмица 17, който беше отменен, след като безопасността на Билс Дамар Хамлин получи сърдечен арест на терена. Докато Хамлин наблюдаваше от дома си, Бъфало напредна с победа с 34-31 над Маями в неделя. Играейки отново без Ламар Джаксън поради контузия в коляното на куотърбека, Балтимор (10-8) успя да направи два офанзивни тъчдауна за първи път от 27 ноември Хънтли подаде за 226 ярда и две TD, но също така имаше скъпо прихващане. Историята продължава. Драматичното пътуване на Хъбард до крайната зона изпрати Рейвънс в несигурен извън сезона, съсредоточен около бъдещето на Джаксън, който има право на свободна агенция. MVP за 2019 г. се контузи по време на победа с 10-9 срещу Денвър на 4 декември и не пътува с отбора до Синсинати за плейофния мач. Хънтли беше пресрещнат от защитника на Синсинати Аким Дейвис-Гейтър при втория опит от първия си опит следсезонен старт. Бенгалс обърнаха грешката в паса на Бъроу от 7 ярда за тъчдаун към Джа’Мар Чейс в началото на втората четвърт, но трябваше да се задоволят с преднина от 9-, след като Евън Макферсън пропусна допълнителната точка. Хънтли се засили след ранните проблеми, водейки Ravens на 17-игра, 75-ярда шофиране, което продължи повече от 10 минути. JK Dobbins извади Балтимор на борда, когато той протегна топката над голлинията за тъчдаун от 2 ярда. Гаф на бившия тайт енд на Балтимор Хейдън Хърст постави гол от 22 ярда на Джъстин Тъкър в последните секунди на първото полувреме , давайки преднина на Гарваните от 10-9 на почивката. Най-важната игра в мача за отбелязване на голове беше приемане от 19 ярда от Джош Оливър, след като Хънтли трябваше да избяга, за да възстанови висок удар, който изчезна от ръцете му. ЗАСЛУЖДАВА ДА СЕ ОТБЕЛЕЖИ. Бенгалс загубиха лявото боя Джона Уилямс заради контузия на лявото коляно през първото полувреме . Те вече играеха без десен подбор Ла’ел Колинс и десния гард Алекс Капа поради контузии. ВЕЧЕ НЕ Балтимор имаше 6- на пътя в игри с уайлд кард. СЛЕДВАЩО Бенгалс отиват на Бъфало, за да се изправят срещу Джош Алън и Шампионът на AFC Изток Билс (14-3).___Следвайте Джей Коен на https://twitter.com/jcohenap___AP NFL: https://apnews.com/hub/nfl и https://twitter.com/AP_NFL