Печелившата игра на Бейкър Мейфийлд шокира Рейдърс с чудодейна завръщаща се победа

Коефициентите бяха срещу Бейкър Мейфийлд от началото на този мач между Лос Анджелис Рамс и Лас Вегас Рейдърс. Той беше освободен от овните, след като беше освободен от Каролина Пантърс по-рано тази седмица. Мейфийлд получи наръчника във вторник вечерта, докато летеше за Лос Анджелис, за да се срещне с новите си треньори и съотборници, давайки му между 36-48 часа да научи играта, ако щеше да стъпи под центъра. Но Мейфийлд, бившият първи общ избор на Драфта на НФЛ за 2018 г., не просто изигра първата си игра при най-трудните обстоятелства. Той поведе чудодейно завръщане, за да победи Raiders, 17-16, на SoFi Stadium в първия си старт като Ram. КЛИКНЕТЕ ТУК ЗА ПОВЕЧЕ СПОРТНО ОТКРИВАНЕ НА FOXNEWS.COM Ван Джеферсън №12 от Лос Анджелис Рамс хваща победния тъчдаун срещу Сам Уеб №27 от Лас Вегас Рейдърс по време на четвъртата четвърт на стадион SoFi на 08 декември 2022 г. в Ингълуд, Калифорния . (Роналд Мартинес/Гети Имиджис) Титулярният куотърбек на Рамс не беше обявен, докато Лос Анджелис не излезе на терена за първи път и това беше Джон Улфорд в центъра. Той се справяше с контузия във врата в началото на мача и Рамс не бяха сигурни дали той ще бъде готов за игра. Оказа се, че може и да не е бил, защото Мейфийлд тичаше на терена веднага след като Рамс излязоха три и аут. Първото пасиране на Мейфийлд беше завършено за 21 ярда към Ван Джеферсън, но той се нуждаеше от малко повече време, за да влезе в играта. Спомнете си, че той имаше около 36-48 часа, за да научи новата си книга с игри, да не говорим за химията с приемниците, предварителните чекове и много други. Първият драйв на Мейфийлд щеше да доведе до три точки за Лос Анджелис, но той нямаше да спечели повече до края на четвъртата четвърт, когато драйв от 17 игри и 75 ярда доведе до това, че Кам Ейкърс просто влезе в крайната зона на ранна игра двор навън. Това направи резултата 16-10 и Лос Анджелис щеше да принуди удара на Raiders на следващото шофиране, за да си дадат поне шанс. Но трябваше да бъде чудо от 97 ярда. БЕЙКЪР МЕЙФИЙЛД ВЛИЗА В ИГРАТА ЗА RAMS САМО ДНИ СЛЕД КАТО БЕ ИЗВЪРШЕН ОТ WAIVERS Предвид ситуацията, в която се оказа Мейфийлд, хълмът беше труден за изкачване. Но какво трябваше да губи Мейфийлд в този момент от играта? Благодарение на обаждане за неспортсменско поведение, след като бяха уволнени, Мейфийлд и Рамс бяха извън собствената си крайна зона и се захванаха за работа. Ben Skowronek направи фантастично, оспорвано грабване за 32 ярда при следващата игра, вкарвайки LA в територията на Raiders. Мейфийлд продължи да изпълнява нарушението без скупчване и го увеличи с 16 секунди до края на часовника на линията от 23 ярда във Вегас. След това той го набра към дефакто горния широк приемник, Джеферсън, който се пребори чрез контакт и победи своя човек по лявата странична линия, вкарвайки печелившия тъчдаун. Бейкър Мейфийлд №17 от Лос Анджелис Рамс подава топката срещу Лас Вегас Рейдърс по време на първата четвърт на стадион SoFi на 08 декември 2022 г. в Ингълууд, Калифорния. (Роналд Мартинез/Гети Имиджис) Мат Гей закова допълнителната точка за водачеството и при последвалото притежание на топката първото подаване на Дерек Кар беше пресечено от безопасния Тейлър Рап, за да замрази зашеметяващата победа за завръщане, докато ЛА прекъсва серия от шест загуби на се придвижи до 4-9 за сезона. Въпреки шансовете, поставени срещу него, Мейфийлд беше 22 от 35 за 230 ярда и един тъчдаун, за да спечели едва втората си победа като титуляр този сезон. Той отиде 1-5 с Пантерите, преди да го пуснат. СЪПРУГАТА НА БЕЙКЪР МЕЙФИЙЛД ЗВУЧИ ЗА „НАЙ-СТРАННАТА“ ГОДИНА СЛЕД ИЗПУСКАНЕТО НА PANTHERS За Raiders това беше още една главозамайваща загуба, особено с начина, по който задаваха тона при първото си шофиране в играта. Кар и нападението направиха 12 разигравания и 75 ярда, като Джош Джейкъбс го разби в крайната зона, за да направи 7- в началото. Даванте Адамс №17 от Лас Вегас Рейдърс прави прием срещу Джалън Рамзи №5 от Лос Анджелис Рамс през първата четвърт на стадион SoFi на 08 декември 2022 г. в Ингълууд, Калифорния. (Шон М. Хафи/Гети Имиджис) Защитата на Рейдърс също си вършеше работата, разбирайки, че Мейфийлд научаваше атаката в движение и се хранеше от това. Въпреки това, Кар не можеше да поддържа удари за Лас Вегас, особено през второто полувреме, когато успяха да осигурят само един гол от игра. Той също така хвърли прихващане в крайната зона през първото полувреме, което, гледайки назад сега, беше игра, променяща играта. Кар завърши играта 11 от 20 във въздуха със 137 ярда и две прихващания, докато Джейкъбс имаше 99 ярда при 27 пренасяния. ПАНТЕРИ ЩЕ ПУСКАТ БЕЙКЪР МЕЙФИЙЛД, СЛЕД КАТО ГО ПРИДОБИХА ИЗВЪН СЕЗОНА: ДОКЛАД Даванте Адамс сграбчи с една ръка Джалън Рамзи в третата игра на мача за Рейдърс, но завърши само с три приема на седем мишени за 71 ярда. Рейдърс влязоха в тази игра още в преследването на плейофите на AFC и победа за преминаване до 6-7 би помогнала на шансовете им да си осигурят място с уайлд кард в края на участъка. Куотърбекът на Лос Анджелис Рамс Бейкър Мейфийлд хвърля пас по време на първото полувреме на футболен мач от НФЛ срещу Лас Вегас Рейдърс, четвъртък, 8 декември 2022 г., в Ингълуд, Калифорния (AP Picture/Marcio Jose Sanchez) НАТИСНЕТЕ ТУК, ЗА ДА ВЗЕМЕТЕ FOX News App Вместо това, Мейфийлд напомни на всички защо той беше първият избран, който играе спойлер в четвъртък вечер. Скот Томпсън е спортен писател за Fox Information Electronic.