Джош Алън от Билс води отбора към голяма победа в дивизията на АФК срещу Джетс

Беше мрачен ден в западен Ню Йорк, но Бъфало Билс се възползваха максимално от него с победа с 20-12 над Ню Йорк Джетс, за да запазят преднината си в AFC Изток. Зад Джош Алън Билс се подобриха до 5-1 на стадион Хаймарк. Суперзвездата куотърбек откри мача с 24-ярдов тъчдаун пас към Доусън Нокс и през втората четвърт добави 5-ярдов пробег към общия брой, в допълнение към свирепите усилия на защитата. КЛИКНЕТЕ ТУК ЗА ПОВЕЧЕ СПОРТНО ОТКРИВАНЕ НА FOXNEWS. Куотърбекът на COM Buffalo Payments Джош Алън отбелязва тъчдаун срещу Ню Йорк Джетс през второто полувреме, неделя, 11 декември 2022 г., в Орчард Парк, Ню Йорк. (AP Image/Adrian Kraus) Бъфало принуди Джетс да играят на 3-то място 17 пъти и докато Ню Йорк реализира осем пъти, те все пак успяха да спечелят само 12 точки. Защитата стигна до куотърбек Майк Уайт три пъти и Джо Флако веднъж, като дефанзивният край Грег Русо взе два от четирите чувала. DaQuan Jones и Matt Milano също възстановиха грешките в играта. Алън завърши 16 от 27 със 147 ярда и имаше 47 ярда на земята. Knox имаше четири уловки за 47 ярда. Стефон Дигс успя да улови три пъти за 37 ярда. Широкият приемник на Ню Йорк Джетс Бракстън Бериос (10) посяга към топката през второто полувреме, неделя, 11 декември 2022 г., в Орчард Парк, Ню Йорк. (AP Image/Jeffrey T. Barnes) ДЖАРЕД ГОФ ОТКРИВА ПРЕДСТАВЛЕНИЕТО ОТ 330 ЯРДА ПОДАВАНЕ, ИЗВДИГА ЛЪВОВЕ ДО ГОЛЯМА ПОБЕДА НАД ВИКИНГИТЕ. Защитата на Билс остана силна. Отборът принуди Уайт да излезе настрани два пъти в мача, след като Ед Оливър и Милано, поотделно, получиха свободен пробег на куотърбека и нанесоха големи удари в областта на гърдите и ребрата му. Уайт завърши мача с болка. Той беше 27 от 44 с 268 ярда пасове. Рънинг бекът Зонован Найт имаше 71 ярда при бързане при 17 носения и тъчдаун. Новобранецът Гарет Уилсън поведе с шест уловени удара за 78 ярда. С победата Бъфало ще запази поне един мач между тях и Маями Долфинс в колоната за победи, ако техните врагове от АФК Изток загубят от Лос Анджелис Чарджърс в неделя вечер. Сметките са 10-3 за сезона. Куотърбекът на Бъфало Билс Джош Алън, вдясно, празнува своя тъчдаун с тайт енд Доусън Нокс и офанзивен удар Спенсър Браун по време на второто полувреме, неделя, 11 декември 2022 г., в Орчард Парк, Ню Йорк. (AP Photo/Adrian Kraus)ЩРАКНЕТЕ ТУК, ЗА ДА ВЗЕМЕТЕ ПРИЛОЖЕНИЕТО FOX Information Джетс паднаха до 7-6 през сезона. Райън Гайдос е спортен редактор за Fox Information Digital.