Джаред Гоф блести като Лъвовете разбиват Ягуарите

Джамал Уилямс се завтече за 14-ия си тъчдаун, за да помогне на Детройт Лайънс да започнат силно и те не намалиха скоростта си в поражението 40-14 на Джаксънвил Джагуарс в неделя. Лъвовете (5-7) отбелязаха и на петте си кара през първото полувреме, за да вземе преднина от 17 точки и първите си три притежания от второто полувреме, за да се оттеглят.ЩРАКНЕТЕ ТУК ЗА ПОВЕЧЕ СПОРТНО ОТКРИВАНЕ НА FOXNEWS.COM Детройт Лайънс, бягащ бек Джамал Уилямс поглежда към феновете, след като отбеляза 1 тъчдаун по време на първото полувреме на футболен мач от НФЛ срещу Джаксънвил Джагуарс, неделя, 4 декември 2022 г., в Детройт. (AP Picture/Paul Sancya) Ягуарс (4-8) се уплашиха в последната игра от втората четвърт, когато куотърбекът Тревър Лоурънс беше уволнен и го хвана за лявото коляно, но тяхната защита направи завръщането му спорно. Лоурънс, излизайки от най-доброто представяне в двугодишната му кариера, беше изваден през четвъртата четвърт, като отборът му изоставаше с 26 точки. Той завърши 17 от 31 за 179 ярда с тъчдаун. Междувременно Джаред Гоф от Детройт направи един от най-добрите си мачове за сезона, като завърши 31 от 41 подавания за 340 ярда и два тъчдауна. Амон-Ра Сейнт Браун имаше 11 приема за 114 ярда и два тъчдауна, докато Уилямс и Д’Андре Суифт комбинираха за 97 ярда при бързане и два гола за Лъвовете. ТРЕВЪР ЛОРУНС НА JAGUARS СЕ ГЪРИ ОТ БОЛКА СЛЕД ПОЛУЧАВАНЕ НА СТРАШЕН УДАР СРЕЩУ. Куотърбекът на LIONS Jacksonville Jaguars Тревър Лорънс (16) е уволнен от защитника на Детройт Лайънс Джеймс Хюстън (59) по време на първото полувреме на футболен мач от NFL, неделя, 4 декември 2022 г., в Детройт. (AP Picture/Paul Sancya) СЪМНИТЕЛНО РАЗЛИЧЕНИЕ Джаксънвил загуби 20-и пореден мач от отбор на NFC, удължавайки поредицата си от рекордни загуби в NFL конференции. Джагуарс не са печелили мач на NFC, откакто победиха Ню Йорк Джайънтс с 20-15 в началото на сезон 2018. Новобранецът в DETROIT DEBUTLions Джеймсън Уилямс игра за първи път, откакто игра в шампионатния мач на колежански футбол за Алабама и контузи лявото си коляно. Уилямс, избран под номер 12 като цяло, предизвика рев от тълпата, когато тичаше на терена за втория удар на Детройт и отново в края на първото полувреме. Гоф му хвърли пас в края на третата четвърт, който падна незавършен и публиката искаше повече, скандиращи “Искаме Ja-mo!” в четвъртия.НАРАНЯВАНИЯЯгуарс: LB Чад Мума (глезен) беше наранен по време на мача и титулярният FS Андре Сиско (рамо) не беше активен, след като беше посочен като съмнителен.Лъвове: DE Ромео Окуара, който скъса ахилесовото си сухожилие преди 14 месеца, не беше активен в първия мач той имаше право да играе този сезон.ЩРАКНЕТЕ ТУК, ЗА ДА ВЗЕМЕТЕ ПРИЛОЖЕНИЕТО НА FOX News Куотърбекът на Детройт Лайънс Джаред Гоф (16) е притиснат от защитника на Джаксънвил Джагуарс Фойесад Олуокун (23) по време на първото полувреме на футболен мач от НФЛ, неделя , 4 декември 2022 г., в Детройт. (AP Photo/Duane Burleson) СЛЕДВА Jaguars: Играйте в Tennessee в неделя. Lions: Домакин на NFC-Север, водещ Минесота в неделя.