Дерек Кар, Даванте Адамс предизвикват победата на Рейдърс над Чарджърс

Дерек Кар завърши два дълги паса за тъчдаун към Даванте Адамс през третата четвърт, за да събере Лас Вегас Рейдърс до победа с 27-20 над Лос Анджелис Чарджърс в неделя. Тази връзка в атака подкрепи агресивна защита, която уволни Джъстин Хърбърт пет пъти като Raiders (5-7) спечелиха третия си пореден мач и разделиха сезонната си серия с Chargers. КЛИКНЕТЕ ТУК ЗА ПОВЕЧЕ СПОРТНО ОТКЛЮЧВАНЕ НА FOXNEWS.COM Лас Вегас Raiders широк приемник Даванте Адамс (17) празнува своя прием за тъчдаун, докато минава покрай фенове по време второто полувреме на футболен мач от NFL срещу Los Angeles Chargers, неделя, 4 декември 2022 г., в Лас Вегас. (AP Photograph/David Becker) Загубата беше значителна неуспех за Чарджърс (6-6), които са малко извън картината на плейофите. Лос Анджелис водеше с 10- в началото на втората четвърт, преди Рейдърс да се върнат, като надвиха Чарджърс 27-3. Кар завърши 31-ярд към Адамс в началото на третата четвърт, за да даде на Лас Вегас завинаги аванс със 17-13. По-малко от четири минути по-късно, дуото се закачи на 45-ярдов фликер за още един резултат. Адамс завърши с осем приема за 177 ярда, надминавайки 1000 ярда за четвърти път от 2018 г. Той също така има 85 уловени тъчдаун в кариерата, надминавайки Калвин Джонсън е пети най-много за приемник през първите си девет сезона. Кар завърши 16 от 30 подавания за 250 ярда и двата TD на Адамс. Куотърбекът на Лас Вегас Рейдърс Дерек Кар (4) и широкият приемник Даванте Адамс (17) празнуват своя тъчдаун по време на второто полувреме на футболен мач от НФЛ срещу Лос Анджелис Чарджърс, неделя, 4 декември 2022 г., в Лас Вегас. (AP Photo/Matt York) ДЖАЛЪН ХЪРТС ПОСТАВИ ОЩЕ ЕДИН РЕКОРД НА ИГЪЛС В ПОБЕДАТА НА БЛОУАУТ НАД ТИТАНИТЕ Джош Джейкъбс се втурна за 144 ярда и тъчдаун, а Рейдърс се подобри до 5-1 този сезон, когато има 100 или повече ярда. За сезона Джейкъбс има 1303 ярда, най-много в историята на Рейдърс през 12 мача. Лас Вегас оказваше натиск върху Хърбърт през цялото време. Чандлър Джоунс влезе в мача само с халф-сак, но защитата записа три само през първото полувреме. Той също се справи с Хърбърт на ярд по-малко от първия даун при четвърто и 2 през първата четвърт. Но Хърбърт, който завърши 28 от 47 подавания за 335 ярда за тази 20-та игра на 300 ярда в кариерата, почти събра Чарджърс в четвърта четвърт. На четвърта и 10, той се превъртя надясно и изстреля 35-ярдов тъчдаун пас към Кийнън Алън с 8:34 оставащи. Това беше 50-ият прием за TD на Алън в кариерата. Ъгълбекът на Raiders Амик Робъртсън направи плътно отразяване на Алън, който каза пред Los Angeles Situations миналата седмица, че защитниците на Лас Вегас биха “пиле на барбекю”, ако пуснат единично отразяване за него. Робъртсън беше на единичен репортаж за Алън на следващото шофиране на Чарджърс, тъй като Лос Анджелис изоставаше със седем точки и той свали Алън на трета и 10, която не нарисува флаг. Вместо първи даун, Chargers се сблъскаха с четвърти даун и не успяха да реализират. Рънингбекът на Лос Анджелис Чарджърс Остин Екелър (30) записва първи даун по време на първото полувреме на футболен мач от НФЛ срещу Лас Вегас Рейдърс, неделя, 4 декември 2022 г., в Лас Вегас. (AP Picture/David Becker) Алън, който хвана шест паса за 88 ярда, пропусна последните седем мача заради контузия. Чарджърс поведоха с 10- в началото на втората четвърт, откривайки резултата, когато Асанте Самуел отбеляза пас този колега корнербек Брайс Калахан засече и върна 26 ярда за тъчдаун. Това беше четвъртото прихващане на Кар от Лос Анджелис този сезон. Останалата част от лигата има комбинирана четворка срещу него. КЛИКНЕТЕ ТУК, ЗА ДА ВЗЕМЕТЕ ПРИЛОЖЕНИЕТО НА FOX Information Тъчдаун на Джейкъбс от 20 ярда и филдгол от 55 ярда на Даниел Карлсън изравниха Рейдърс, но филдголът от 34 ярда на Камерън Дикър с 27 секунди отляво даде на Чарджърс преднина от 13-10 на полувремето. НАГОРЕ СЛЕДВАЩО Чарджърс: домакин на Маями Делфинс следващата неделя вечер. Рейдърс: Играйте на Лос Анджелис Рамс в четвъртък вечер.