Антъни Дейвис от Лейкърс губи 55 точки срещу Уизардс, влиза в елитната компания със статистика

Звездата на Лос Анджелис Лейкърс Антъни Дейвис се присъедини към компанията на Залата на славата в неделя вечерта при победата на отбора със 130-119 над Вашингтон Уизардс. Дейвис отчете 55 точки при 22 от 30 стрелби със 17 борби и три блокади. Той беше 3 от 3 при тройките и направи всичките си девет фаул удара. Той вкара 31 от своите 55 през първото полувреме. КЛИКНЕТЕ ТУК ЗА ПОВЕЧЕ СПОРТНО ОТКРИВАНЕ НА FOXNEWS.COM Нападателят на Лос Анджелис Лейкърс Антъни Дейвис, център, бележи, докато гардът на Вашингтон Уизардс Брадли Бийл, вляво, и нападателят Дени Авдия (9) защитават по време на първо полувреме на баскетболен мач от НБА, неделя, 4 декември 2022 г., във Вашингтон. (AP Photo/Jess Rapfogel)Според ESPN & Stats Information, Дейвис е едва вторият играч, откакто статистиката за блоковете стана официална през сезон 1973-74, който записва статистическа линия от поне 55 точки, 15 борби и три блокади в игра. Кевин Макхейл го направи за Бостън Селтикс през март 1985 г. Дейвис вкара 44 точки срещу Милуоки Бъкс в предишния си мач. Върхът в кариерата му е 59 точки, които бяха поставени срещу Детройт Пистънс през 2016 г. Лос Анджелис постигна победа като гост за четвърти пореден път. Лос Анджелис е 8-2 в последните си 10 мача, докато се опитва да ги измъкне от мрачното начало 2-10. TRAE Youthful ПРОПУСНА ИГРАТА НА ХОУКС СРЕЩУ. НЪГЕТС СЛЕД СКАР СЪС СТАРШИ ТРЕНЬОР НЕЙТ МАКМИЛАН: ДОКЛАД 4 декември 2022 г. Вашингтон, окръг Колумбия, САЩ Нападателят на Лос Анджелис Лейкърс Антъни Дейвис (3) стреля, докато центърът на Вашингтон Уизърдс Кристапс Порзингис (6) се защитава през второто полувреме в Funds One particular Arena. (Brad Mills-Usa These days Sporting activities) „Нашият екип е заключен в момента“, каза Дейвис. „Много концентриран от двете страни на топката. Като цяло, ние просто се опитваме да наваксаме.“ Дейвис получи скандирания за MVP от гостуващата публика. „Когато говорите за хора в състезание или категория за MVP, (Дейвис) трябва да е нагоре там със сигурност”, каза гардът на Лейкърс Патрик Бевърли. ЛеБрон Джеймс добави 29 точки, осем борби и шест асистенции. Гардът на Уизардс Брадли Бийл напусна мача през първата четвърт с разтежение на подколянното сухожилие. Нападателят на Лос Анджелис Лейкърс Леброн Джеймс (6) реагира след гол срещу Вашингтон Уизардс по време на първото полувреме на баскетболен мач от НБА, неделя, 4 декември 2022 г., във Вашингтон. (AP Image/Jess Rapfogel) НАТИСНЕТЕ ТУК, ЗА ДА ВЗЕМЕТЕ ПРИЛОЖЕНИЕТО НА FOX News Кристапс Порзингис вкара 27 точки, за да поведе Вашингтон, и добави девет борби. Кайл Кузма отбеляза 26 точки, седем борби и четири асистенции при загубата. Асошиейтед прес допринесе за този доклад. Райън Гайдос е спортен редактор за Fox Information Digital.